انتقال دامنه

نام دامنه و کد انتقال را وارد کنید

تایید قوانین و مقررات انتقال دامنه

ثبت دامنه‌ی جدید
کاربر گرامی لطفا به نکات زیر توجه داشته باشید:

پیش از انتقال به یاد داشته باشید که باید حداقل 10روز پیش از انقضا‌ی دامنه اقدام به انتقال نمایید. انتقال دامنه‌های منقضی امکان پذیر نمیباشد:

  • 1- دامنه از حالت Lock یا قفل شده خارج شده باشد.ممکن است دامنه را برای امنیت بیشتر به حالت قفل تنظیم کرده باشید.
  • 2- دریافت کد انتقال دامنه.این کد در رجیسترارهای مختلف نام متفاوتی دارد،معروف به secretcode یا transfercode یا Authorization Code یا Auth Code یا Authinfo code یا EPP Code میباشد.
  • 3- به پنل دامنه‌ی خود رفته و از بخش Transfer Domain نام دامنه و کد انتقال را وارد نمایید و مراحل را پیگیری کنید.
  • 4- پس از پایان مراحل یک ایمیل حاوی تاییدیه‌ی انتقال برای Admin فعلی دامنه ارسال می شود.در ایمیل مربوطه یک لینک برای تایید انتقال قرار دارد که Admin باید برروی آن کلیک نماید تا انتقال را تایید کند. مطابق قوانین جدید ICANN جهت تایید روند انتقال دامنه ابتدا یک ایمیل از سمت رجیسترار به ایمیل فعلی ثبت شده بر روی دامنه ارسال می شود که لازم است حداکثر طی 5 روز این ایمیل تایید گردد. بعد از تایید مالک فعلی، ایمیلی برای مالک جدید ارسال می شود و مالک جدید نیز باید حداکثر تا 5 روز تایید را انجام دهد تا انتقال دامنه آغاز گردد. در غیر اینصورت تا زمانیکه تایید ایمیل توسط مالک دامنه انجام نشود، روند انتقال دامنه آغاز نخواهد شد.
  • 5- پنج روز پس از تایید انتقال توسط admin دامنه به صورت کامل به پنل شما منتقل خواهد شد.
  • 6- توجه داشته باشید که دامنه ها با مشخصات فعلی منتقل شده و پس از تکمیل فرآیند انتقال لازم است تا از طریق بخش مدیریت دامنه در حساب کاربری خود، نسبت به تغییر آدرس ایمیل مالک دامنه اقدام نمایید.