جزئیات خبر / اطلاعیه
واگذاری ملت‌هاست به ایران‌سرور
Monday, April 26, 2010

مشتری گرامی ملت‌هاست،
از ابتدای اردیبهشت‌ماه تمام امور پشتیبانی و تمدید و خرید جدید شما از طریق ایران‌سرور (http://iranserver.com) پیگیری میشود.
اطلاعات کاملتری در این رابطه بزودی از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید. این تغییرات ممکن است باعث بوجود آمدن سوالاتی برای شما شده باشد، در زیر به برخی سوالات پاسخ داده شده است:


- آیا این تغییر مالکیت باعث اختلال در سرویس هاست و دامنه‌ی من میشود؟
خیر، تمام سرویسها مانند گذشته تا پایان زمان اعتبار آن ارایه میشوند.

- من چطور باید با بخش پشتیبانی تماس بگیرم؟
شما میتوانید از طریق آدرس http://hub.iranserver.com به پورتال مشتریان ایران‌سرور وارد شوید. در صورتی که در این آدرس نام کاربری ندارید میتوانید از بخش عضویت در آن عضو شوید. سپس در پورتال و از طریق قسمت پشتیبانی میتوانید با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.
همچنین میتوانید از طریق شماره ۰۵۱۱۷۶۷۳۶۰۰ بصورت مستقیم با بخش پشتیبانی ارتباط داشته باشید.

- من چطور میتوانم برای تمدید سرویس خود اقدام کنم؟
برای اینکار باید از طریق بخش فروش اقدام کنید، دسترسی به بخش فروش از طریق تلفن ۰۵۱۱۷۶۷۳۶۰۰ و پورتال مشتریان ایران‌سرور امکان پذیر است.

- من چند روز پیش اقدام به خرید نمودم ولی سرویس من هنوز فعال نشده است، چکاری باید انجام دهدم؟

به پورتال مشتریان ایران‌سرور وارد شوید، این پورتال در آدرس http://hub.iranserver.com قراردارد. در بخش ارسال درخواست، یک درخواست همراه با مشخصات خود در پورتال ملت‌هاست و شماره فیش واریزی، تاریخ واریز، مبلغ واریز و نوع سرویس درخواستی خود به بخش فروش ارسال نمایید تا سرویس شما در سریعترین زمان ممکن فعال شود.

- من چطور میتونم یک سفارش جدید ارسال کنم؟
شما براحتی میتوانید از طریق بخش سفارش در پورتال مشتریان ایران‌سرور به آدرس http://hub.iranserver.com سفارش خود را ارسال نمایید.
با توجه به اینکه ما تخفیف ویژه‌ای برای مشتریان ملت هاست در نظر گرفته‌ایم بهتر است پیش از سفارش حتما با بخش فروش هماهنگی لازم را داشته باشید تا در سفارش شما تخفیف اعمال شود.